Armas Mikola

Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola
Armas Mikola

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

ARMAS MIKOLA (1901-1983): Sommarflicka, signerad, olja på duk, ca 63x46 cm

610075

2019-02-10