Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", stolar, 4 st., furu, 1900-talets mitt, etikettmärkt Karl Andersson och söner, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

610082

2019-01-31