Mari Simmulson vaser

Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser
Mari Simmulson vaser

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

MARI SIMMULSON, vaser, 5 st., modell Rusticana, delvis glaserat lergods, Uppsala Ekeby, 1960-tal, höjd ca 15-39 cm

Zustandsbeschreibung

Någon glasyrnagg

610100

2019-02-05