Byrå funkis

Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, fanerad i björk, betsad, 4 lådor, den översta avsedd för bestick, höjd ca 84, 86 x 47 cm

Bruksslitage, vissa märken/repor

610102

2019-02-05