Väinö Kamppuri

Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri
Väinö Kamppuri

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

400 EUR

VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972): I hemhamnen, signerad, olja på duk, 37x46 cm

610103

2019-02-10