Sideboard ek
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, nr 624, fanerat i ek, massivt ekunderrede, 3 lådor, 3 dörrar med bakomvarande hyllor, 1960-/70-tal, Möbelfabrik Carlsson & Co, Bengtsfors. höjd ca 79, 180 x 45 cm
Bruksslitage, något slagmärke
610108
2019-02-05