G Vegni & G Gualtierotti ´´P40´´ karmstolar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
G. VEGNI & G. GUALTIEROTTI, ´´P40´´ karmstolar, 6 st., Fasem, Italien, 3 sits och karmar i ljusbrunt skinn 3 i brunt skinn,ben i förkromat stålrör, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, märken, repor
610111
2019-01-31