G Vegni & G Gualtierotti ´´P40´´ karmstolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

G. VEGNI & G. GUALTIEROTTI, ´´P40´´ karmstolar, 6 st., Fasem, Italien, 3 sits och karmar i ljusbrunt skinn 3 i brunt skinn,ben i förkromat stålrör, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, repor

610111

2019-01-31