Byrå furu & läder
2019-02-05
610112
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, massiv, sinkad furu med draghandtag i kärnläder, 5 lådor, 1970-tal, höjd ca 74, 77 x 45 cm
Bruksslitage