Skrivbord sengustavianskt
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, med uppsats, omkring 1800, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 107, 103x87 cm
Nycklar saknas, nyckelbussning saknas, ytskador, skadad filt, 3 lösa beslag medföljer
610118
2019-01-31