Skrivbord sengustavianskt

Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt
Skrivbord sengustavianskt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, med uppsats, omkring 1800, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 107, 103x87 cm

Nycklar saknas, nyckelbussning saknas, ytskador, skadad filt, 3 lösa beslag medföljer

610118

2019-01-31