Arman Brush strokes

Arman Brush strokes
Arman Brush strokes
Arman Brush strokes
Arman Brush strokes
Arman Brush strokes
Arman Brush strokes

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Brush strokes", färgserigrafi, signerad och numrerad Arman 38/75, 80x58,5 cm

610119

2019-01-31