Oljemålning blomstermarknad

Oljemålning blomstermarknad
Oljemålning blomstermarknad
Oljemålning blomstermarknad
Oljemålning blomstermarknad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm

610121

2019-01-31