Oljemålning blomstermarknad
Vollendet
2019-01-31
610121
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm