Oljemålning Duraffourd

Oljemålning Duraffourd
Oljemålning Duraffourd
Oljemålning Duraffourd
Oljemålning Duraffourd

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALAIN DURAFFOURD (1900-tal): 24 Clos du Rû, Orgeval "Carrefour", signerad A.Duraffourd, olja på duk, 90x116 cm

Proveniens: Gallerie Bengtsson, Strandvägen 5B

610122

2019-02-12