Le Courbusier ´´LC7´´ snurrfåtölj

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LE COURBUSIER, "LC7" snurrfåtölj, modellen formgiven 1928, Cassina, lackat stål med ljusbrunt skinnklädsel, märkt Cassina LC7 No 20546, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage, märken, repor

610129

2019-01-31