Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, klädsel i svart galon, märkt, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor, märken
610139
2019-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner