Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3 lådor, fanerad med björk, beslag i mässing, höjd ca 84, 110x48 cm
Lös skiva, slitage, fläckar, fanerskador
610140
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här