Peter Celsing stolar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER CELSING, stolar, 4 st., "Opera", Gemla, stomme i formböjd bok, skinnklädda sitsar och ryggbrickor, modellen ritad till Operakällarens ombyggnad 1955-1961, stämplade 1983
Smärre slitage.
610145
2019-01-31