Barometer väggur Schatz

Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz
Barometer väggur Schatz

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATZ, barometer, väggur (qvartzverk), Tyskland, 1900-talets andra hälft, mässing, monterade på träplatta, plattans mått ca cm, nyckel finns

Brukslitage

610149

2019-02-01