Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AG AXELSSON, 1950-tal, soffbord med skiva i grön glasmosaik, inköpt PUB 1954, höjd ca 51, 138x53 cm
Bruksslitage
610160
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här