Soffbord mosaik

Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AG AXELSSON, 1950-tal, soffbord med skiva i grön glasmosaik, inköpt PUB 1954, höjd ca 51, 138x53 cm

Bruksslitage

610160

2019-01-31