Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-tal, Frankrike, Restauration, förgylld brons, dekor av karyatider, lösa ljusmanschetter, höjd ca 26 cm

En ljusmanschett med smärre bristning, stearinfläckar

610163

2019-01-31