Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skivor av marmor, lejontassar, höjd ca
En fot med skada, smärre förgyllningsbortfall
610164
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här