Piedestaler från 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skivor av marmor, lejontassar, höjd ca

En fot med skada, smärre förgyllningsbortfall

610164

2019-01-31