Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Kvinnor vid piano, signerad Karl Höglund, E. A., färglitografi, med dedikation, bladmått ca 42x50 cm

610171

2019-01-31