Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, ´´Visingsö´´, 1900-talets mitt, massiv furu, etikettmärkt Karl Andersson och söner, höjd 72, 179x76 cm
Bruksslitage
610179
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här