Carl Malmsten matbord Visingsö

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, ´´Visingsö´´, 1900-talets mitt, massiv furu, etikettmärkt Karl Andersson och söner, höjd 72, 179x76 cm

Bruksslitage

610179

2019-01-31