Anders Andersen-Lundby oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ANDERSEN-LUNDBY (Danmark 1840-1923): Metande par i skog vid sjö, signerad och daterad A. Andersen -Lundby, daterad Hallebeck Juli 1886, olja på duk, ca 30x37 cm
Mindre färgbortfall
610182
2019-02-14