Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, furu, 1900-talets mitt, brännmärkt CM, höjd ca 56, 75x55 cm
Slitage
610185
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här