Leksakshandel från 1950-talet

Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet
Leksakshandel från 1950-talet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHANDEL, diversehandel i form av låda innehållande flera livsmedelsminiatyrer. 1950-tal,
mått på lådan ca 40x25, djup 13 cm

ställvis kantstött låda, färgbortfall, miniatyraskarna slitna

610192

2019-01-31