Leksakshandel från 1950-talet
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSHANDEL, diversehandel i form av låda innehållande flera livsmedelsminiatyrer. 1950-tal,
mått på lådan ca 40x25, djup 13 cm
ställvis kantstött låda, färgbortfall, miniatyraskarna slitna
610192
2019-01-31