Clara Löfgren oljemålning

Clara Löfgren oljemålning
Clara Löfgren oljemålning
Clara Löfgren oljemålning
Clara Löfgren oljemålning
Clara Löfgren oljemålning
Clara Löfgren oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLARA LÖFGREN (1843-1923): Stilleben med syrener i vas, signerad och daterad Clara Löfgren 1911, olja på duk, ca 55x40 cm

610202

2019-01-31