Mona Morales Schild Ventana flakong med propp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i mörkgrönt samt propp i turkos,slipade sidor, signerad Kosta su 0.50, höjd med propp 18 cm
Brukslitage, repor vid botten
610205
2019-01-31