Mona Morales Schild Ventana flakong med propp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i mörkgrönt samt propp i turkos,slipade sidor, signerad Kosta su 0.50, höjd med propp 18 cm

Brukslitage, repor vid botten

610205

2019-01-31