Carl Malmsten farmor

Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor
Carl Malmsten farmor

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets mitt, O.H. Sjögren, helstoppad stomme klädd i Jobs "Rabarber", nackkudde, brickmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

610206

2019-01-31