Carl Malmsten Stora fjäderbrickan

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Stora fjäderbrickan", fåtölj, björk, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, stoppning med skador

610207

2019-01-31