Tennfat 2 st

Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st
Tennfat 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNFAT, 2 st, 1700-tal, Stockholm, rokoko, diameter på ca 24 cm

Anlupna, slitage

610252

2019-01-31