Vicke Lindstrand oljemålning
2019-01-31
610266
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND (1904-1983): "Amalfi", signerad Vicke Lindstrand, olja på pannå , ca 46x35 cm
Ej examinerad ur ram