Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, kelim, Kaukasien, sannolikt Kuba, s ka race car pattern, ull på ullvarp, ca 343x175 cm
Kortsidor med mindre skador och lagningar
610273
2019-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här