Bukrar kolmårdsmarmor Walter Gustafsson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONBONJÄRER med lock, 2 st snarlika, Walter Gustafsson, kolmårdsmarmor, signerad och daterade G.W. 1981 resp. 1983, höjd ca 9 resp. 10 cm

610286

2019-01-31