Eric Lennarth litografier

Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): (2) Geometrisk komposition, signerade Eric Lennarth,158/325 rspektive 158/325, litografier, ca 65x63 cm

Lösa blad

610287

2019-01-31