Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIC LENNARTH (född 1926): (2) Geometrisk komposition, signerade Eric Lennarth,158/325 rspektive 158/325, litografier, ca 65x63 cm
Lösa blad
610287
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här