Per-Åke Persson fotografi New York

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Celebrity on Broadway´´, New York 2003, signerad à tergo numrerad 1/10, fotografi, C-print, bildmått ca 48x67 cm

610289

2019-01-31