Coaster 1900-tal

Coaster 1900-tal
Coaster 1900-tal
Coaster 1900-tal
Coaster 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COASTERS, 2 par, 1900-tal, nysilver, varav två med bottenplatta i trä, delvis genombruten dekor, innerdiameter ca 10,5-11,5 cm

Slitage

610293

2019-01-31