Coaster 1900-tal
2019-01-31
610293
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COASTERS, 2 par, 1900-tal, nysilver, varav två med bottenplatta i trä, delvis genombruten dekor, innerdiameter ca 10,5-11,5 cm
Slitage