Alexander Tolstoy

Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): Porträtt, signerad A Tolstoy, olja på duk, 29x38 cm

något löst sittande duk,

610300

2019-01-31