Mercury modellbilar

Mercury modellbilar
Mercury modellbilar
Mercury modellbilar
Mercury modellbilar
Mercury modellbilar
Mercury modellbilar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MERCURY MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående av Fiat 600, röd resp, blå Fiat 1100 , Lancia -Appia, Alfa Romeo, A.R Giulietta, Fiat 600 M, Autibianchi, Lancia Appia, Alfa Romeo 1900

Obetydliga skador

610323

2019-02-03