Mercury modellbilar
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MERCURY MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående av Fiat 600, röd resp, blå Fiat 1100 , Lancia -Appia, Alfa Romeo, A.R Giulietta, Fiat 600 M, Autibianchi, Lancia Appia, Alfa Romeo 1900
Obetydliga skador
610323
2019-02-03