Meissen fat
2019-01-31
610330
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEISSEN, 2 st, fat, porslin, 1900-tal, förgylld samt handmålad dekor, blomstermotiv, diameter ca 28-29 cm
Undersidor med personnummer