Saltkar silver

Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g

610331

2019-01-31