Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g
610331
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här