Vas s.k. pekingglas

Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas
Vas s.k. pekingglas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, s.k. pekingglas, 1900-talets mitt, Kina, meiping, glas med överfång i blått mot vit botten, motiv av fåglar och blommor, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

610344

2019-02-07