Hugo Elmqvist vas

Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas
Hugo Elmqvist vas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUGO ELMQVIST, vas, jugend, 1903, brons med dekor av skarabéer, trollsländor och blommor, monogramstämplad undertill, höjd ca 9 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

610351

2019-02-01