Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUGO ELMQVIST, vas, jugend, 1903, brons med dekor av skarabéer, trollsländor och blommor, monogramstämplad undertill, höjd ca 9 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning
610351
2019-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här