Marianne Berg silver brosch

Marianne Berg silver brosch
Marianne Berg silver brosch
Marianne Berg silver brosch
Marianne Berg silver brosch
Marianne Berg silver brosch
Marianne Berg silver brosch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIANNE BERG, brosch, sterlingsilver samt senapsgul emaljdekor, halvmåneformad, för David-Andersen, Norge 1960/70-tal, längd 8 cm, vikt 23,3 g

Smärre repor

610364

2019-02-06