Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): Stockholmsmotiv, signerad Billeström, olja på duk, ca 50x66 cm
Omfattande färgkrackeleringar, färgbortfall
610385
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här