Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): "Gitarrspelerska", signerad Jungstedt och daterad á tergo -40, olja på pannå, ca 45,5x38 cm

610386

2019-01-31