Barnsäng

Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSÄNG, 1900-talets början, bambu, bäddmått 86x41 cm, madrassmedföljer

Smärre slitage,. dekorknopp saknas

610390

2019-01-31